• تاریخ : ۵ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : تکست

همزمان گروه تروریستی داعش نیز مناطق تحت کنترل خود را از دست می دهد، ایـــران و متحدانش و بشار اسد رئیس جمهور سوریه نیز مجالی برای ادامه نفوذ در سوریه پیدا می کنند.

138540 959 آیا ترامپ آماده جنگ با ایـــران می شود؟

 

 

فارن پالیسی در گزارشی به بررسی وضعیت جنگ داخلی در سوریه پرداخته اســت.

به نقل نامه نیوز، فارن پالیسی در گزارشی به بررسی وضعیت جنگ داخلی در سوریه پرداخته اســت.
 
در این گزارش آمده اســت:‌ سنا اخیرا تصمیم گرفـــــت که حمله نیروهای ائتلاف آمریکایی به رقه، به عنوان پایتخت داعش افزایش پیدا کند از سوی دیگر نیروهای ویژه آمریکا و متحدان آنها در حال درگیری با نیروهای نظامی مورد حمایت ایـــران هستند.
 
همزمان گروه تروریستی داعش نیز مناطق تحت کنترل خود را از دست می دهد، ایـــران و متحدانش و بشار اسد رئیس جمهور سوریه نیز مجالی برای ادامه نفوذ در سوریه پیدا می کنند.
 
اما سوالی که مطرح می شود این اســت که این اقدامات چه نتیجه ای برای آمریکا به همراه دارد.
 
گزارش اخیر کمیته های سنای آمریکا نشان می دهد که اختلافات میان کاخ سفید و پنتاگون بر سر نقشی که آمریکا باید در سوریه بازی کند در حال افزایش اســت.
 
بر این اساس، پنتاگون بارها پیشنهادات مطرح شده از سوی کاخ سفید و شورای امنیت ملی آمریکا برای گسترش درگیری ها در سوریه با هدف متوقف کردن ایـــران را رد کرده اســت. با این حال، تیم امنیت ملی ترامپ عقب نشینی نکرده اســت.
 
در حالی که دولت آمریکا در حال بازنگری اســتراتژی کلی با ایـــران اســت، نگرانی فزاینده ای وجود دارد که واشنگتن تلاش های خود را در سوریه با هدف کنار زدن ایـــران از درگیری های سوریه و همچنین نیروهای اسد تشدید کند.
 
اما اگر داعش شکست بخورد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ هدف نهایی با ایـــران چه چیزی اســت؟ یا اینکه جنگ نهایی اجتناب ناپذیر اســت؟

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته آیا ترامپ آماده جنگ با ایـــران می شود؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما