• تاریخ : ۳۱ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : تکست

711688 569 با اســتیضاح ترامپ، فرد بدتری می آید

یک سناتور دموکرات آمریکایی به آن هایی که در آرزوی اســتیضاح رئیس جمهوری این کشور بسر می برند هشدار داد که در صورت تحقق این آرزو آن ها با خطر بزرگتری یعنی مایک پنس معاون ترامپ روبه رو خواهند بود که بمراتب از او بدتر اســت.

به نقل ایرنا؛ ال فرنکن سناتور دموکرات ایالت مینه سوتا روز سه شنبه در گفت وگویی با ‘اینترنشنال بیزنس تایمز’ به آن دسته از دموکرات های آمریکایی که اعتقاد دارند موضوع اخراج جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی و جنجال های مربوط به روابط ترامپ با روسیه می تواند زمینه مساعدی برای محکومیت و اســتیضاح ترامپ فراهم کند هشدار داد و گفت که بهتر اســت مراقب باشند چه آرزویی می کنند.

وی افزود: دموکرات های آمریکایی بیاد داشته باشند که در صورت بر آورده شدن چنین آرزویی مایک پنس معاون ترامپ جای او را خواهد گرفـــــت که بمراتب از او بدتر اســت.

فرنکن مایک پنس را شخصیتی مسلکی عقیدتی توصیف کرد که او ترجیح می دهد او را یک خشک متعصب بخواند و افزود که به نظر او در بسیاری از زمینه های سیاســت داخلی رویکرد های پنس بی تردید زیانبارتر و بدتر از ترامپ خواهد بود.

این سناتور دموکرات آمریکایی در عین حال گفت وقتی پای سیاســت خارجی و برخورد با بحران هایی مانند کره شمالی به میان می آید به نظر او پنس شخصیت مورد اعتماد تری از ترامپ اســت و اضافه کرد که ترامپ بشدت شخصیت و ذهنیتی نا مرتبط با واقعیت های جاری دارد و برای کسی قابل پیش بینی نیست که چه تصمیم هایی در سر او می گذرد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته با اســتیضاح ترامپ، فرد بدتری می آید اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما