• تاریخ : ۲۷ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : اینستا

«محمد حسین دهقان» در اين رابطه اظهار کـــرد: این همایش ویژه دانشجویان دانشگاه‌های هستان هست كه به همت دانشگاه علم و هنر و با همکاری انجمن شعر اوج هنر با هم با ايام نيمه شعبان برگزار خواهد ‌انجام گرفت. 

وی دنبال از برگزاري این همایش را شناسایی هستعدادهای ادبی جوانان در سطح دانشجویي، بسترسازی برای تعامل دانشجويان شاعر دانشگاه‌های یزد، ایجاد نشاط و پویایی ادبی و پلن‌ریزی برای بهرمندی شاعران دانشجو از جلسات نقد و بررسی شعر، ذكر كرد.

به نقل کرد این مسئول، دانشجویان علاقمند می‌توانند آثار خود را تا پایان فروردین‌ماه در موضوعات «آخرين منجي»، «آفتاب حسن به معقولت میلاد امام حسین(ع)»، «روایت ایثار به معقولت ولادت حضرت علی اکبر(ع)»، «جوانان عاشورایی به معقولت میلاد حضرت علی اکبر(ع)» و «فصل شکوفایی به معقولت حمایت از تولیدات داخلی» از طريق شناسه سروش و تلگرام به آدرس « @salam169 » ارسال كنند.

وی در رابطه با شرایط ارسال آثار نيز بيان کـــرد: هر شاعر می‌تواند حداکثر سه اثر ارسال کند، ضمن اين كه اشعار در قالب‌های نو و کلاسیک پذیرفته می‌شوند. 

دهقان در پايان نيز متذكر انجام گرفت: ارسال مشخصات تکمیل شامل نام و نام خانوادگی، نام دانشگاه، نشانی و شماره تماس در ذيل آثار ارسالي، ضروری هست. 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما