• تاریخ : ۲۸ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : اینستا

آنچه که در زیر آورده انجام گرفته هست یادداشت ارسالی یکی از ساکنین منازل مسکونی شاهد هست ، در پاسخ به انتشار یک گزارش(این مکان) که در این سایت ارشیا اینفوی منتشر انجام گرفته هست و سایت ارشیا اینفوی تحلیلی ارشیا اینفو آن را عینا منتشر می کند.

 

متن جـــــوابیه:

منازل مسکونی شاهد یکی از شیک ترین و امن ترین منازل آپارتمانی منطقه دهدشت

منازل آپارتمانی شاهد دهدشت از شیک ترین و ایمن ترین منازل آپارتمانی در سطح منطقه دهدشت می باانجام گرفت.

در گزارشی از سوی ارشیا اینفونگار ارشیا اینفو کهگیلویه و بویراحمد در سایت ارشیا اینفو، مشکل پمپ آب یکی از بلوک ها به اشتباه به یکی از پر بازدید ترین ارشیا اینفوها در سطح فضای رسانه ای منطقهستان و حتی هستان منتشر انجام گرفت.

در حالی که خرابی کنتور آب در همه ساختمان ها رایج هست و چنین چیزی خیلی چیز عجیبی نیست،اما از آنجایی که ارشیا اینفونگار ارشیا اینفو مانند دیگر اهالی جامعه ارشیا اینفوی منطقهستان کهگیلویه متداوم حامی آقام بوده و در همه حال پیگیر مشکلات آقام هست با هستفاده از شم ارشیا اینفوی خود، به این گزارش آب و تاب داده هست و این حرکت باعث دلخوری اهالی شریف منازل آپارتمانی شاهد انجام گرفته هست.

منازل آپارتمانی شاهد در یکی از بهترین مناطق منطقه دهدشت در محیطی تکمیلأ امن و در فضایی زیاد شیک و مدرن بنا نهاده انجام گرفته هست که به لحاظ هستحکامات داخلی و ظرافت و طراحی از معدود ساختمان های شیک و زیاد مجهز آپارتمانی سطح هستان هست.

ظرافت و زیبایی،مستحکم بودن خانه ها، مجهز بودن خانه ها به لحاظ زیر ساخت ها، جدیدترین وسایل و تجهیزات به کار برده انجام گرفته در این خانه ها و حتی بالا بودن متراژ این منازل باعث انجام گرفته هست که منازل آپارتمانی شاهد دهدشت در بین دیگر ساختمان های مسکونی سطح منطقه دهدشت از قیمت زیاد بالایی برخوردار باشند.

دارا بودن مدیریت حرهست و نگهبانی منازل آپارتمانی شاهد و منظم بودن این مدیریت در کنترل ورود و خروج افراد و ساکنان، یکی از معدود ترین مواردی هست که در هیچ یک از منازل آپارتمانی سطح منطقه دهدشت تا به امروز دیده نانجام گرفته هست و داشتن چنین مدیریت منظمی باعث امنیت زیاد بالای خانه ها و اهالی انجام گرفته هست.

یکی از حیاتیترین ویژگی های منازل آپارتمانی شاهد داشتن سیستم موتورخانه گرمایشی و پمپ های زیاد قوی آب بوده هست که با توجه به چنین طراحی زیاد دقیقی تا به امروز در هیچ یک از این منازل مشکل کمبود آب مشاهده نانجام گرفته هست.

از دیگر امکانات مجهز و با کیفیت این منازل و طراحی زیاد دقیق آن دارا بودن سیستم آسانسور میباانجام گرفت که با توجه به تعداد طبقه بودن هر یک از ساختمان ها این ویژگی باعث رفاه حال اهالی این منازل انجام گرفته هست.

در پایان این نکته را نیز یاد آور شوم که قیمت زیاد بالای این منازل و رهن و اجاره باعث انجام گرفته هست که اکثرأ اقشار کارمند و افراد حقوق بگیر و پر درآمد به این منازل روی بیاورند و چنین موردی باعث کیفیت خانومدگی در این منازل انجام گرفته هست.

در پایان شبهه به وجود آمده در مورد بی کیفیت بودن این منازل را به انجام گرفتت رد کـــرده و از سایت ارشیا اینفو خواهشمندم این پاسخیه را در سایت درج نمایند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما