• تاریخ : ۲۳ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : اینستا

حماسه «۲۲ بهمن تماشایی» از ساعت ۹ صبح امروز هم زمان با سراسر کشور در هستان خوزستان با حضور گرم و پرشور ملت برگزار انجام گرفت.

به نقل ارشیا اینفو، حماسه «۲۲ بهمن تماشایی» از ساعت ۹ صبح امروز هم زمان با سراسر کشور در هستان خوزستان با حضور گرم و پرشور ملت برگزار انجام گرفت.

آقام شهیدپرور و متداوم در صحنه خوزستان در ۱۲۰ نقطه از هستان با حضور باشکوه خود در راهپیمایی امروز با آرمان‌های انقلاب، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کـــردند.

راهپیمایی آقام اهواز از میدان مولوی آغاز انجام گرفت و قبل از حرکت آقام، آیت الله حیدری و حجت الاسلام حاجتی ائمه جمعه متایم اهواز نقل کردرانی کـــردند، بعد از آن راهپیمایان با گذر از پل شهید علم‌الهدی و خیابان نادری به چهار‌راه آبادان رسیدند که در پایان راهپیمایی سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان آقام به نقل کردرانی پرداخت.

آقام ولایتمدار منطقهستان آبادان نیز همگام و با هم با سراسر کشور با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر آمادگی خود را در حفظ آرمان های امام راحل(ره) و بیعت با رهبر معظم انقلاب اعلام و وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشتند.

شرکت کنندگان در راهپیمای ۲۲ بهمن آبادان در حالیکه پارچه نوشته هایی با عنوان هستقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر، خامنه ای رهبر، ۲۲ بهمن یوم الله هست در دست داشتند از ابتدای خیابان لین یک احمد آباد حرکت و مقابل مصلای نماز جمعه این منطقه تجمع کـــردند.

در ایذه هم آقام با حضور پرشور خود در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ، انزجار خود را از هستعمارگران و فتنه گران نشان دادند.

راهپیمایان اعم از خانوم و آقا، پیر و جوان در طول راه راهپیمایی از میدان امام علی(ع) تا میدان هلال احمر، یک صدا فریاد ”مرگ بر آمریکا” ، ”مرگ بر اسرائیل” و ”مرگ بر فتنه گر” سر می‌دادند تا بعد ار گذشت ۳۹ سال از انقلاب باز هم با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید بیعت کنند.

در خرممنطقه نیز آقام انقلابی این دیار با حضور پرشور خود حماسه ای تماشایی را در این روز رقم زدند. شبیه سازی دستگیری تفنگداران‌ آمریکایی توسط نیروی‌ دریایی‌ سپاه‌ در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن خرممنطقه از نکات جالب توجه این مراسم باشکوه بود.

در مسجدسلیمان عشایر بختیاری همگام با مناطق مختلف کشور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه شرکت کـــردند و شعار «مرگ بر آمریکا» در طول راه راهپیمایی طنین‌انداز انجام گرفت به طوری که آحاد مختلف آقام در کنار یکدیگر در این آئین وحدت بخش شرکت کـــردند.

همچنین آقام ماهمنطقه همراه با دوست‌داران انقلاب اسلامی در سراسر کشور با در دست داشتن شعارهای انقلابی با حضور در راههای راهپیمایی ۲۲ بهمن در این منطقه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام راحل(ره)، از دشمنان ایران اسلامی اعلام تبری کـــردند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما