• تاریخ : ۳۱ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : اینستا

به نقل ارشیا اینفو کهگیلویه و بویراحمد ، عدل هاشمی در نامه ای به مدیر جمهور ضمن تبریک موفقیت کابینه در کسب رای اعتماد مجلس ، از وی به خاطر انتصاب دکتر سید ضیاء الدین هاشمی به عنوان سرپرست وزارت علوم تقدیر و از وی ادامه کار سرپرست جدید را به عنوان وزیر خوهسته هست.
متن پیام تبریک و درخوهست نماینده کهگیلویه بزرگ از دکتر حسن روحانی:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور محترم ریهست جمهوری اسلامی جناب جناب آقا دکتر حسن روحانی

با سلام و تحیّات فراوان و آرزوی توفیق زیاد از پیش برای حضرتعالی و هیأت محترم وزیران که خوشبختانه با رأی بالایی اعتماد نمایندگان آقام در مجلس شورای اسلامی را اخذ کـــردند. این حیاتی را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
امیدواریم و تلاش می کنیم پلن های ارائه انجام گرفته با جدیت و پایان توان و تلاش، اجرایی و عملیاتی شوند تا رضایت آقام، مقام معظم رهبری و خدای بزرگ حاصل آید.
لازم میدانم از حسن انتخاب حضرتعالی در معرفی سید ضیاء هاشمی که از نخبگان و فرخانومدان شایسته زاگرس نشین و خطه جنوب می باانجام گرفت تقدیر و سپاسگزاری نمایم.
بی شک این انتصاب نشانه درایت و حساسیت حضرتعالی هست.
نظر به تعهد٬ سوابق و تجربیات ارزشمند علمی، پژوهشی و مدیریتی دکتر سید ضیاء هاشمی٬ توفیق در سمت سرپرستی و ادامه کار حتمی نامبرده در وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری به فضل پروردگار و همت مدیر جمهور محترم مورد انتظار و مایه خشنودی و امتنان این خطه شهید پرور و ولایتمدار ایران اسلامی هست، که امیدوارم انجام شود.

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

۹۶/۵/۲۹ عدل هاشمی پور

خادم آقام در خانه ملت

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما