• تاریخ : ۳۰ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : اینستا

 به نقل  ارشیا اینفو ایلام،بهروز حیدرزاده در آیین انتخاب مدیر هیات بوکس هستان ایلام اظهار داشت: در صورتی که روسای هیات‌ها نتوانند پلن‌های خود را به مدت ۲ ماه عملی و اجرا کنند از مقام خود عزل و برکنار می‌شوند.

وی ادامه داد: هیات بوکس هستان ایلام باید با تشکیل یک تیم منسجم با کادر فنی باتجربه حضور پررنگی در سطح کشور داشته باانجام گرفت. هستفاده از تجربیات متخصصان و صاحب نظران برای ارتقا جایگاه ورزش قهرمانی در هستان ضروری هست تا موانع پیش رو را رفع و هستعدادهای ورزشی را شناسایی و پرورش دهیم.

حیدرزاده با بیان اینکه ایلام بدلیل داشتن هستعداد، پتانسیل و مزیت های فراوان در اکثر رشته های ورزشی موفق هست، گفت: با انتخاب مدیر هیات جدید باید بوکس هستان به جایگاه اصلی خود برسد و اداره ورزش و جوانان و فدراسیون نیز از این هیات حمایت خواهد کـــرد.

وی ضمن تقدیر از پیشکسوتان این عرصه تاکید کـــرد: در بخش ورزش حرفه‌ای باید در پلن‌ریزی از متخصصان و صاحب‌نظران این عرصه هستفاده کـــرد و موانع پیش رو را رفع و برای توسعه قهرمانی این ورزش تلاشی مضاعفی کـــرد، همه باید در کنار هم و از پایان پتانسیل هیات بوکس برای رانجام گرفت و شکوفایی این ورزش بهره مند شویم و با پلن‌ریزی، مدیریت معقول و تعامل همه جانبه بعنوان یک خانواده برای رسیدن به دنبال اصلی خود که ارتقا ورزش در سطح هستان و شناساندن آن در عرصه های بین المللی هست تلاش کنیم.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما