• تاریخ : ۱۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : اینستا

 به نقل ارشیا اینفو ایلام؛ سرهنگ “منوچهر  مکی” در خصوص این ارشیا اینفو اظهار کـــرد : اهالی روستای جلیزی جهت تصرف زمین های کشاورزی ناحیه که برابر اسناد  صادره از مراجع حتمی جزء املاک سازمان اتکا می باشند، قصد تصرف و تخریب وسایل سازمان اتکا را داشتند.

 سرهنگ  مکی تصریح کـــرد: نیروی انتظامی منطقهستان دهلران طی تعدادین جلسه جهت پیشگیری از وقوع هر نوع درگیری احتمالی با دعوت از اعضای شورای تامین، بزرگان، شیوخ روستای جلیزی و نماینده مرجع قضایی در محل سازمان اتکا به آقام هشدار رسانی انجام گرفت که حق تجمع غیرقانونی و اعمال خلاف قانون را ندارند  و مطالبات خود را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند .

 وی افزود : ماموران انتظامی منطقهستان دهلران جهت برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از هرگونه حادثه  احتمالی به محل اعزام انجام گرفتند که در این رهستا اهالی روستای جلیزی بدون هیچ گونه دلیل خاصی با پرتاب سنگ و  هستفاده از چوب و چماق از انجام ماموریت پلیس جلوگیری کـــردند.

 فرمانده  انتظامی منطقهستان دهلران یاد آور انجام گرفت: در این ماموریت تعداد ۱۲ نفر از کارکنان انتظامی منطقهستان دهلران توسط اهالی روستا که زیاد از ۷۰۰ نفر  بودند مجروح  و به مراکز درمانی اعزام انجام گرفتند.

 سرهنگ مکی  در ادامه تصریح کـــرد: با هماهنگی و دستور ویژه دادستان منطقهستان دهلران مبنی بر دستگیری منازعان و توقیف وسایل نقلیه، تعداد ۱۵ نفر از عوامل درگیری با ماموران ، تعداد ۱۰ دستگاه موتورسیکلت، ۴ دستگاه تراکتور و ۲ دستگاه خودرو سواری دخیل در درگیری  دستگیر و توقیف انجام گرفتند.

وی ادامه داد: تحقیقات جهت دستگیری محرکان اصلی و سایر مهاجمان و افرادی که  به ماموران حمله ور انجام گرفته  و اموال سازمان اتکا  را تخریب  کـــرده اند در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی به انتشار خلاف واقع کلیپ ها و مطالب ارائه انجام گرفته از طریق کانال های تلگرامی اشاره کـــرد و گفت: عامل اصلی انتشار از طریق پلیس فتا شناسایی و از طریق مراجع قضایی در حال پیگیری هست.

سرهنگ مکی در پایان توصیه کـــرد که آقام پایبند به قوانین و مقررات باشند و از درگیری  و تجمع غیرقانونی خودداری و خوهسته ها و مشکلات خود را با ارائه اسناد و مدارک لازم از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری کنند و از فرافکنی در فضای مجازی توسط افراد سودجو و فرصت طلب اجتناب نمایند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما