• تاریخ : ۲۰ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : اینستا

 تصویر های که به تازگی منتشر انجام گرفته هست اعمال غیرانسانی و ددمنشانه گروهی از شورشیان کشور کنگو در برابر یک خانوم جوان را نشان می دهد. این شورشیان یاغی در ابتدا خانوم جوان را در مقابل دیدگان انبوهی از جمعیت مورد آزار و اذیت قرار دادند، سپس او را کشتند و در عملی عجیب، خونش را نوشیدند.

 

این اتفاق وحشتناک زمانی رخ داد که خانوم جوان پس از مراجعه شورشیان یاغی به رستورانش، برای آنها غذایی که حاوی گوشت بود تدارک دید. این در حالی هست که بنا به رسم شورشیان، آنها در زمان جنگ و درگیری باید از مصرف گوشت و ماهی خودداری کنند. این شورشیان ضد دولت، به همین علت، خانوم جوان را وحشیانه مجازات کـــردند. اتفاق فوق در آوریل و در منطقه ” لوئبو ” رخ داد. منطقهی که نقل کرد می‌شود حدود یک ماه پیش به تصرف شورشیان در آمده هست.

همچنین بنا به نقل فرانس ۲۴، آنها در دوران درگیری از هستحمام نیز خودداری می کنند چون عقیده دارند هستحمام موجب از بین رفتن طلسم محافظ آنها می شود. یکی از شاهدان عینی به فرانس ۲۴ گفت : ” این عمل زیاد خانومنده، شرم آور و غم انگیز بود. من طاقت دیدن این صحنه را نداشتم و مجبور انجام گرفتم آنجا را ترک کنم. ما هرگز چنین صحنه ای را ندیده بودیم.”

بنا به نقل کرد یکی دیگر از شاهدان عینی، پس از کشته انجام گرفتن خانوم جوان، جمعیت حاضر از ترس شورشیان شروع به تشویق کـــردند، زیرا شورشیان بر پایان خانومدگی آنها احاطه تکمیل دارند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما