• تاریخ : ۱۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : اینستا

به نقل ارشیا اینفو کهگیلویه و بویراحمد،حجت الاسلام والمسلمین مزارعی اظهار کـــرد:پس از گذشت ۳ ماه از سرقت مسلحانه طلافروشی گچساران که منجر به قتل ۲ تن از صاحبان طلافروشی گردید با مدیریت دادگستری هستان کهگیلویه و بویراحمد و پیگیری مستمر و نظارت دقیق دادستان منطقهستان گچساران و همراهی سربازان گمنام حضرت ولی عصر( عج)، بحمداله مظنونین به سرقت از طلافروشی و خریداران طلاهای مسروقه در روز ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشأن اسلام شناسایی و دستگیر انجام گرفتند.

مقام ارانجام گرفت قضایی هستان افزود: در حال حاضر دادستان محترم منطقهستان گچساران به همراه بازپرس تحقیقات تکمیلی را معمول می دارند.

قاضی القضات هستان نسبت به کسانی که اقدام به هشدار رسانی خلاف مقررات آئین دادرسی کیفری می نمایند هانجام گرفتار داد و گفت:بعضی از مراجع اعم از انتظامی و اجرایی خلاف مقررات قانون آئین دادرسی کیفری قبل از احراز انتصاب بزه از ناحیه مرجع قضائی و در حین تحقیقات،مبادرت به هشدار رسانی خلاف قانون و محرمانه بودن تحقیقات مقدماتی نموده اند که در جای خود پیگیری خواهد انجام گرفت.

وی در ادامه افزود: من بعد هیچ یک از مراجع غیر قضائی در خصوص هشدارات مربوط به پرونده های قضائی حق هیچ گونه هشدار رسانی و اتعکاس اخبار ، ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین مزارعی در پایان گفت :انشاء الله پس از پایان تحقیقات تکمیلی و احراز واقعیت و صدور حکم قانونی،در کاهشین فرصت مجرمین مجازات خواهند انجام گرفت .

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما