• تاریخ : ۳ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : اینستا

کیامرث حاجی‌زاده در مراسم تجلیل از مدال‌آوران هیات‌ ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای هستان که امروز (پنجشنبه) در محل اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار انجام گرفت، با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر گروه‌های تروریستی در ناحیه خاورمیانه و همچنین تبریک هفته بسیج، اظهارکـــرد: در سه سال گذشته با فعال انجام گرفتن مجدد فدراسیون ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا در کشور، هیات خوزستان نیز با حمایت مسوولان تایم اداره‌کل ورزش و جوانان هستان، مجددا فعالیت خود را از سر گرفت و توانست در مدت زمان کوتاه، جایگاه خود را در بین پایان هیات‌های هستانی و به ویژه هیات‌های ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای کشور پیدا کند.

وی بیان کـــرد: هیات خوزستان در این مدت زمان، برای دو سال متوالی در سال‌های ۹۴ و ۹۵ موفق انجام گرفت عنوان برتر کشور را به دست آورد و ان‌شاءالله بتوانیم این عنوان را در سال ۹۶ نیز تکرار کنیم. این موفقیت با دعای خیر جامعه ورزش بیماران خاص هستان به دست آمده هست.

رییس هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای خوزستان گفت: بیماران خاص و پیوند اعضا باید به بطن جامعه آورده شوند و به آن‌ها گفت، نه تنها می‌توانید مانند آقام عادی در جامعه خانومدگی کنید، بلکه می‌توانید در عرصه‌های مختلف افتخارآفرین باشید و سکوهای برتر را به دست آورید.

وی خاطرنشان‌کـــرد: شمار مدال آوران هستان خوزستان در کشور که افزایش آ‌نها مدال طلا هم بوده، زیاد هست و این موفقیت در مدت زمان کوتاه و همچنین با حداقل امکانات به دست هست. ما ۲۵ مدال کشوری داشتیم در حالی‌که تایمی کارمان را آغاز کـــردیم، مدال آوران هستان یک یا دو نفر بودند که حتی بعضا این نفرات از هستان‌های دیگر به نام خوزستان شرکت می‌کـــردند و این برای هستان ورزش‌خیزی همچون خوزستان جای شرمندگی داشت.

حاجی‌زاده بیان کـــرد: اکنون جایگاه هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای هستان به صورتی هست که خود فرمانداران و بخانجام گرفتاران مشتاقانه پای کار می‌آیند و اعلام می‌کنند که می‌خواهند ریهست هیات را بر عهده بگیرند. من معتقدم خدمت کـــردن در این عرصه، دفع بلا در خانومدگی این افراد هست.

وی افزود: در آغاز کارمان در کشور با هستانی برابری کـــردیم که ۲۵ سال سابقه، ۱۵ مدال‌آور کشوری و ۹ مدال‌آور جهانی داشت. اکنون هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای خوزستان در کشور و همچنین خود هستان، جایگاه ویژه ای پیدا کـــرده هست و می‌طلبد که مسوولان به این موضوع توجه کنند.

رییس هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند  اعضای خوزستان گفت: ورزش قهرمانی جای خود را دارد ولی باید به ورزش به عنوان معقوله پیشگیرانه نگاه کنیم. ورزش همگانی پایه و اساس ورزش قهرمانی به‌ویژه در هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا هست. احساس می‌کنم کمی در بحث ورزش همگانی دچار غفلت انجام گرفته‌ایم.

وی بیان‌ کـــرد:  ما ثابت کـــرده‌ایم که بدون اعتبار مالی هم می‌توان کار کـــرد ولی کار در چنین شرایطی دشوار هست. ما شش گروه بیماران را با جامعه آماری بالا تحت پوشش داریم و واقعا با هیات‌های دیگر متفاوت هستیم. ما انتظار داریم که مسوولان نگاه ویژه‌ای به این هیات داشته باشند.

ابراهیم نصیری، معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این مراسم اظهار کـــرد: متداوم با پایان گرفتاری‌هایی که داشته‌ام، تلاشم این بوده که در خدمت هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای هستان باشم. متداوم نیز به این هیات توجه داشته‌ایم.

وی ادامه داد: ۲۱ سال در بخش معاونت‌های مختلف اداره‌کل ورزش و جوانان هستان مشغول به کار هستم و باید بگویم، اراده، نظم، پلن‌ریزی و روحیه مطالبه‌گری به‌حق، در هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای خوزستان دیده می شود و این در حالی هست که این روحیه را در هیات‌هایی که فضای افزایشی برای کار کـــردن دارند، نمی‌بینیم. جا دارد از رییس این هیات بابت تلاش‌های بی‌وفقه‌اش قدردانی کنم.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کـــرد: من از سوی مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان قول می‌دهم که توجه افزایشی از نظر پشتیبانی و اعتباری به این هیات داشته باشیم. در همین مدت کوتاه اقدامات خیلی نیکوی را از سوی این هیات شاهد بوده‌ایم.

نصیری بیان کـــرد: دکتر شریعتی، مجموعه هستانداری و شخص جناب آقا حاجی‌زاده در امر حمایت از ورزش ما را تنها نگذاشته‌اند. امیدوارم امسال نیز با توجه به پلن‌هایی که داریم، بتوانیم رتبه نخست اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان را در کشور که پس از سال‌ها به دست آمد، حفظ کنیم.

وی در پایان عنوان کـــرد: قول می‌دهم که در هفته‌های فردا، کمکی به هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای خوزستان داشته باشیم.

 در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از مدال‌آوران این هیات تجلیل انجام گرفت.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما