• تاریخ : ۳۱ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : تکست

در این مطلب آموزشی می‌خواهیم دو طریقه برای به‌روزرسانی اندروید به شما آموزش دهیم. با فیسیت همراه باشید.

 سیستم‌عامل اندروید، یکی از سیستم‌عامل‌های محبوب و پرکاربر اســت. اما کاربران زیادی در خصوص اپدیتگوشی خود با دردسراتی مواجه هستند. گاهی به‌روزرسانیبه سختی انجام می‌شود، برخلاف ای‌او‌اس که به‌روزرسانی مستقیم از طریق سرور‌های شرکت‌انجام می‌شود و این کار بسیار ساده و سریع اســت. در این مطلب آموزشی می‌خواهیم دو طریقه برای به‌روزرسانیبه شما آموزش دهیم.

قبل از به‌روزرسانی گوشی خود به این موارد دقت کنید:

  • حتماً مطمن شوید گوشی شما شارژ کافی را داشته باشد. ترجیحاً پیش از شروع این کار شارژ گوشی خود را به ۱۰۰ نسبت برسانید.
  • حتماً به اینترنت با سرعت مناسب متصل شوید.
  • برای جلوگیری از هرگونه دردسری، پیش از اپدیت یک نسخه پشتیبانی از اطلاعات موجود در گوشی تهیه کنید.
  • در هنگام به‌روزرسانی گوشی، به هیچ‌عنوان از گوشی اســتفاده نکنید.

در بیشتر گوشی‌های جدید،را به صورت اتوماتیک به‌روزرسانی می‌شود. این کار به راحتی با مراجعه به تنظیمات گوشی قابل انجام اســت. برای انجام این کار ابتدا به تنظیمات گوشی بروید، به قسمت About Device مراجعه نمایید، به بخش آپدیت سیستم بروید و در آنجا check for update را انتخاب کنید تاشما به آخرین نسخه به‌روزرسانی شود.

در طریقه دیگر می‌توانید از طریق نرم‌افزار Kies و با اتصال گوشی به دسکتاپ آن را به‌روزرسانی کنید.

نرم‌افزار Kies، نرم‌افزار مناسبی برای به‌روزرسانی دستگاه‌های اندرویدی اســت، که توسط شرکت سامسونگ در اختیار کاربران قرار داده شده اســت.

شما از طریق نرم افزار Kies می‌توانید گوشی و تبلت سامسونگ خود را مدیریت کنید. این نرم‌افزار همگام سازی اطلاعات و پیدا کردن برنامه‌های جدید را برای شما آسان می‌کند. توسط این برنامه می توانید فایل‌های خود را مدیریت و گوشی سامسونگ خود را با کامپیوتر خود همگام سازی کنید.

برای به‌روزرسانیخود با این طریقه شما باید این نرم‌افزار را بر روی دسکتاپ خود نصب کنید. این نرم‌افزار برای سیستم‌عامل ویندوز و مک طراحی شده اســت. این نرم‌افزار را می‌توانید از این لینک دریافت نمایید.

http://www.samsung.com/in/support/usefulsoftware/KIES/

گوشی خود را به دسکتاپ متصل کنید و برنامه را اجرا کنید. نرم افزار Kies با جستجو از طریق اینترنت جدیدترین نسخه بروزرسانی موجود را برای گوشی شما نمایش می دهد. پس از جستجو صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود، که باید گزینه اپدیت را برای به‌روزرسانی انتخاب کنید. یا از طریق پنجره اصلی برنامه می‌توانید گزینه  Firmware Upgrade را برای به‌روزرسانیخود اســتفاده نمایید. پس از انتخاب این گزینه برای شما صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که  شامل مواردی اســت که در بالا برای شما ذکر کردیم، در این صفحه گزینه I Have Read All Of The Above Information را تیک بزنید. حال پروسه به‌روزرسانیشما آغاز می‌شود، توجه کنید که در هنگام به‌روزرسانی دستگاه خود را از دستکتاپ جدا نکنید. زمانی که برای به‌روزرسانیشما نیاز اســت، به سرعت اینترنت شما بستگی دارد.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته چگونه اندروید گوشی خود را اپدیت کنیم؟ توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما