• تاریخ : ۲۷ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : اینستا

گیمگر “خانه سبز” گفت: متاسفانه رفتار نیکو و قدردانی از سوی نسل جوان نسبت به پیشکسوتان هنر وجود ندارد در حالی که من فکر می‌کنم قدردانی وظیفه آنان هست و باید تجلیل از بزرگان هنر از سوی این نسل همواره وجود داشته باانجام گرفت.

اکرم محمدی گیمگر سینما و تلویزیون درباره ادای دین سینما به بزرگانش گفت: حیاتیترین مسئله برای پاسداشت و ادای دین به بزرگان عرصه هنر و گیمگری این هست که مسئولان و گیمگران جوان قدر آن‌ها را بدانند و با بزرگداشت‌ها و تقدیر‌ها دین خود را به این بزرگواران ادا کنند.

گیمگر “خانه سبز” درباره پیشکسوتان و سرمایه‌های هنر اظهار کـــرد: گیمگران پیشکسوت عزیزان و سرمایه‌هایی هستند که سال‌ها در این عرصه زحمت کشیده اند. اگر امروز تئاتر، سینما و آثار نمایشی پا برجهست از وجود این هنرمندان هست و امیدوارم پیش از این که آقام و دوستان بخواهند به فکر این عزیزان باشند، مسئولان فکر کنند که این پیشکسوتان چه خدمتی به هنر این مملکت کـــرده اند و از این عزیزان قدردانی کنند.

گیمگر «خانه سبز» و نزدیک به ۵ سال بیکاری +تصویر

محمدی در خصوص نوع برخورد گیمگران جوان سینما نسبت به پیشکسوتان عرصه گیمگری توضیح داد: متاسفانه رفتار نیکو و قدردانی از سوی نسل جوان نسبت به پیشکسوتان هنر وجود ندارد در حالی که من فکر می‌کنم قدردانی وظیفه آنان هست و باید تجلیل از بزرگان هنر از سوی این نسل همواره وجود داشته باانجام گرفت.

وی ادامه داد: هر موقعیتی که امروز گیمگران جوان دارند مسلما پیشکسوتی پشت سر آن بوده هست که این جایگاه برای آنان فراهم انجام گرفته هست. گیمگران جوان باید این موضوع را نیکو بدانند دلیلکه با دانستن قدر هنرمندان پیشکسوت در فردا کاریشان موفق‌تر خواهند بود، اما اگر پیشکسوتان برایشان اهمیتی نداشته باشند نتیجه نیکوی نخواهند گرفت.

گیمگر “سال‌های برف و بنفشه” درباره فعالیت هایش خاطرنشان کـــرد: در حال حاضر فعالیتی ندارم و ۴ سال و نیم هست که بیکارم. دلیلم این هست که منتظر هستم تا کار‌ها از نظر متن بهتر شود تا بتوان در آن‌ها گیم کـــرد و در کنار این مسئله حرمت‌ها نیز حفظ شود.

میزان

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما